Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Iowa

Iowa'da satılık emlak

Amerika'da Iowa kuzeyi Minnesota Eyaleti, batısı Nebraska ve Güney Dakota, güneyi Missouri, doğusu Wisconsin ve Illinois ile sınırlıdır.

Birisi Iowa'da satılık mülkler aradığında hayal ettiği şey muhtemelen buğday tarlasıdır, aslında Hawkeye eyaleti ülkenin en zengin topraklarından birine sahiptir ve onu tarımsal bir enerji santrali haline getirir. 30 milyon dönümlük tarım arazisi ve 92.000'den fazla çiftliği bulunan Iowa, mısır, soya, domuz eti ve yumurta üretiminde ulusa liderlik ediyor. Daha da etkileyici olan, bir Iowa çiftçisinin dünya çapında ortalama 154 kişiye tedarik sağlaması ve devletin ülke gıdalarının% 7'sini sağlaması.

Bilmediğiniz şey, devletin yenilenebilir yakıtlar, etanol ve biyodizel üretiminde bir numara ve rüzgarın ürettiği elektriğin üretiminde bir numara olması koşuluyla, Iowa tarımının yeşil enerji ekonomisiyle de yakından bağlantılı olduğu. % 28 de tarım için. Yine de, bu kayıtlara rağmen, üst düzey ürünler; uçaklar, motor parçaları ve işlenmiş gıdalar dahil, traktörler, üretilen metaller gibi makineleri içermektedir.

Iowa, Microsoft, Google ve IBM'in veri merkezlerinde ikamet ediyor ve teknolojide çalışan 76.000'den fazla kişiye sahip ve Iowa'nın ekonomisi düşündüğünden daha çeşitli.

Amerika'nın "Heartland" bölgesinde bulunan Iowa, ülkenin en büyük nehirlerinden ikisi ile çevrilidir: doğuda Mississippi ve doğuda Missouri. Minnesota, Wisconsin, Illinois, Missouri, Nebraska ve Güney Dakota: Ortabatı'da altı eyaletle komşudur. Büyüklük bakımından Iowa, 3 milyondan fazla kişiyle, ülkeye göre bölgelere göre 26., nüfusa göre ise 30'uncu sırada. Eğitim cephesinde, Iowa'nın% 90'ından fazlası liseden mezun olmuş ve

Iowa'da satılık mülklerin fiyatları, yaşamak istediğiniz yere bağlı olarak dalgalanır. Iowa City en pahalı şehirler arasında. Zengin banliyö semti Swisher, eyaletteki en yüksek ortalama ev değerine sahip. Diğer emlak piyasası gibi Iowa da tahmin edilemez ve aylık, haftalık veya günlük olarak kolayca yüzebilir.

Devlet, Iowa'da uygun fiyata satılık mülk kıtlığı yüzünden etkilendi. Yıl boyunca arzdaki artışın, mülkün ortalama fiyatının gevşemeye başlayacağına inanırken, bir bütün olarak toplam arzın, ihtiyaç duyulanın altında kalmaya devam edeceğini düşünüyorlar. Hanehalkı büyüme oranları 2017 yılında% 6'da gerçekleşmiştir. Ancak, uzman tahminleri gerçekleşirse bu rakam azalacaktır. 2018'de Iowa'da satılık emlak fiyatlarının% 4 artacağı görülüyor. Iowa emlak piyasasında faiz oranlarındaki artış yeni bir tahmin değildir. Her yıl bu tahmin uzmanlarla bir yer buluyor gibi görünüyor. Ancak, 2018 için gerçek olabileceği görülüyor.

Konut talebinin önümüzdeki yıl için talebi karşılayacağının garantisi olmasa da, fiyatların istikrar kazanabileceği görülüyor. Bu pazardaki en yeni alıcı grupları için iyi şeyler demektir.

Seattle gibi diğer büyük şehirlerle kıyaslanmasa da, Des Moines göreceli olarak güçlü bir ekonomiye sahip ve Iowa'da satılık mülk arayan birçok alıcının bulunduğu bir şehir. Des Moines bir işe başlamak için iyi bir yer olduğundan, insan akını gördü ve ABD'nin diğer bölgelerinde bulunamayan bir seviyede konut kolaylığı sunuyor. Genel olarak, Iowa'daki Des Moines emlak piyasası, ülkenin diğer bölgelerinin yanı sıra yapmamaya rağmen, oldukça hızlı.

Cedar Rapids, Iowa eyaletinde bulunan daha büyük, orta ölçekli bir şehirdir. 131.127 nüfusu ve 28 kurucu mahallesi olan Cedar Rapids, Iowa'daki en büyük 2. topluluktur ve Iowa'da satılık mülk aramak için iyi bir yerdir.

Cedar Rapids'deki ev fiyatları ülke ortalamasının oldukça altında. Cedar Rapids evleri için değerlendirme oranları, son on yılda ortalamanın üzerinde olmuştur.

Akılda tutulması gereken çok önemli bir şey, bunların şehir için ortalama takdir oranları olmasıdır. Cedar Rapids'deki bireysel mahalleler yatırım potansiyellerinde bazen çok fazla farklılık gösterir.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB